Аспен Інститут Київ - громадська неполітична організація, яка сприяє розвитку діалогу і взаєморозуміння між українськими лідерами з ключових питань, спрямованим на просування ціннісно-орієнтованого лідерства, розвитку культури ведення діалогу та розробки принципів суспільної взаємодії.

ДетальнiшеОфіційне відкриття
Аспен Інституту КиївФокус

Освіта
Справедливість і закон
Технології
Безпека та глобальні виклики
Національна ідентичність
Майбутнє міст
Бізнес і суспільство
Комунікації та культура
Мистецтво

Новини та події

  Завершився відбір учасників семінару "Обрії майбутнього", що відбудеться в рамках програми Aspen Teens в партнерстві з Klitschko Foundation, 1-3 листопада 2018 р. в Київській області. Серед 499 кандидатів було обрано 20 юнаків та дівчат: ...  В рамках програми Aspen Teens Аспен Інститут Київ та Klitschko Foundation проводять філософський семінар для підлітків «Обрії майбутнього». Учасники семінару разом зі своїми однолітками шукатимуть власні відповіді на важливі питання. Постійні та швидкі зміни в усіх сферах життя вимагають ві...Аспен Інститут Київ оголошує конкурс на участь у семінарі "Справедливість, закон і суспільство", який відбудеться у Дніпропетровській області 28 листопада-2 грудня 2018 року.  Встановлення справедливих відносин між людьми є необхідною умовою доброго су...Аспен Інститут Київ оголошує конкурс на участь в семінарі для молодих лідерів «Цінності і суспільство» Карпати, 17-23 листопада 2018.
До участі в конкурсі запрошуються лідери у віці 27-35 років, які: - досягли значних успіхів у бізнесі, політиці, державному секторі, суспільній діяльності, в областях на...Аспен Інститут Київ у співпраці з Асоціацією випускників Аспен-Україна оголошують конкурс на участь у семінарі «Відповідальне лідерство», який відбудеться в Карпатах 20-26 жовтня 2018 року. Аспен-семінари проводяться в Україні з 2008 року. Cемінари “Відповідальне лідерство” дозволяють українським лід...
Міжнародна мережа партнерів

Пiдтримати Аспен Інститут Київ

КАЛЕНДАР

+380 44 220 04 30